Message about protect data

Доставка

Preces piegāde

Iegādājoties preci mūsu mājaslapā, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu pasūtījumu piegādās „sveiku un veselu” vajadzīgajā vietā, vistuvākajā laikā, Jums ērtā veidā. Viena no mūsu priekšrocībām – maksimāli ātra un kvalitatīva piegāde. Mēs strādājam tikai ar pārbaudītām kompānijām, un, izvērtējot situāciju, cenšamies jums atrast ātrāko un piemērotāko no piegādes variantiem.Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.Jums ir jāsniedz mums pilnīga un precīza adreses informācija un saņēmēja vārdu un uzvārdu. Mēs nevaram būt atbildīgi par jūsu pasūtījuma piegādi uz nepareizu adresi vai nepareizu personu, jo jūs piegādājat mums nepilnīgu vai neprecīzu informāciju.Mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu pasūtījumu piegādātu noteiktajos grafikos. Tomēr laiku pa laikam kavējumi ir neizbēgami neparedzētu faktoru vai notikumu dēļ, kas nav mūsu kontrolē, piemēram, transporta traucējumi, importa aizkavēšanās, programmatūra vai tehniskās kļūmes.Mēs nevaram piegādāt valsts un svētku dienas, Ziemassvētku laikā vai Jaungada dienā. Šajos datumos piegāde būs ilgāka nekā parasti.


Доставка товара

Приобретая товар на нашем сайте, Вы можете быть уверены, что Ваш заказ доставят в целости и сохранности в нужное место, в самое ближайшее время, удобным для Вас способом. Одно из наших преимуществ – быстрая и качественная доставка. Мы работаем только с проверенными компаниями. Доставляем быстро и аккуратно.


Доставим Ваш заказ в любую точку Латвии уже на следующий рабочий день. • Телефоны, планшеты, ноутбуки, фототехника и т.д. – 3.50 EUR.
 • Телевизоры – 5 - 7 EUR.
 • Крупная бытовая техника (холодильники, стиральные машины) – 10 - 12 EUR, до подъезда.
 • Велосипеды - 12 - 17 EUR.
 • Постоянным клиентам доставка мелкой техники в любую точку Риги и Латвии БЕСПЛАТНО!

  Доставка по Риге возможна в день совершения заказа.

  • Телефоны, планшеты, ноутбуки, фототехника, телевизоры и т.д. – 3.50 EUR.
  • Крупная бытовая техника (холодильники, стиральные машины) – от 7 до 10 EUR, до подъезда.
  • Велосипеды - 10 - 15 EUR.
   
  Подробности уточняйте у менеджера.

  Также осуществяем доставку товаров по всей Европе.

  • По всем странам Европы сервисом Express Pasts.
  • По Латвии, в любое почтовое отделение Latvijas Pasts (оттуда можно заказать доставку до ваших дверей).
   
  Стоимость и сроки доставки по Европе необходимо уточнять у менеджеров, так она рассчитывается индивидуально, в зависимости от способа доставки и места вашего нахождения.